Прокуратура запідозрила розкрадання коштів при утепленні фасаду Славутської ЗОШ №1. Міськвиконком називає справу«безглуздям»

Шепетівська місцева прокуратура запідозрила розкрадання бюджетних коштів при утепленні фасаду загальноосвітньої школи №1 у Славуті. Як повідомляє виконавчий комітет Славутської міської ради, звинувачення прокуратури полягають у тому, що замість мінеральної вати при утепленні нібито використали пінопласт, а різницю у ціні матеріалів для утеплення привласнили.


Проте і представника освітнього закладу, і мер міста звинувачення вважають безглуздими, а дії прокуратури називають кампанією, спрямованою на дискредитацію місцевого самоврядування.

Зокрема, у міськвиконкомі називають дивним, що справа з'являється аж через рік після того, як був завершений ремонт і наводять світлини, які зображають процес утеплення школи. На них видно, що під час ремонту використовували потрібні матеріали.

Колишній директор школи №1 Андрій Смолійчук, заявляє, що звинувачення не мають жодних підстав.
«Я б дуже хотів, аби сюди прийшов той, хто подав таку інформацію. Я тут, у нас у майстерні, знайду великий цвях і нехай колупає усі ці стіни. Якщо він знайде у цих стінах хоч шматочок пінопласту, нехай мене посадять на 15 років у Климентовичі. Якщо не знайде, нехай посадять у Клементовичі його – за наклеп!», - наголосив директор школи, за керівництва якого проводилися ремонтні роботи.

Міський голова Славути Василь Сидор запідозрив у діях прокуратури політичні мотиви. Зокрема, він сказав, що справа, спрямована на дискредитацію органів місцевого самоврядування.
«Ми відкриті у своїй роботі перед кожним мешканцем міста і максимально виконували роботи з ремонту школи як того вимагають норми. Наші фахівці навіть не мали наміру використовувати пінопласт, бо це не додає авторитету нам, а навпаки створює прецедент», – зазначив Василь Сидор.

Мер Славути не розуміє навіщо було так ускладнювати розслідування та звертатися до суду із клопотанням про вилучення документів, якщо вони доступні, а вся інформація є відкритою.

Журналісти «Славута NEWS» звернулися до прокуратури Хмельницької області за коментарем щодо ситуації, яка виникла навколо ремонту ЗОШ №1.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS