Ноу-хау в Славуті: угоди з лікарем підписують не лише в поліклініці

Ініціювало новацію керівництво міста та славутського Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Віднедавна декларацію з лікарем у місті можна підписати не лише в поліклініці, а й у ЦНАПі виконавчого комітету Славутської міської ради. Поки проект працює в пілотному режимі. Тут надають консультацію про нюанси підписання таких декларацій, мають повний перелік всіх лікарів, яких можна обрати та здійснюють прийом документів від громадян.

«Не очікували, що така послуга в ЦНАПі користуватиметься шаленим попитом, - зізнається керуюча справами міськради Вікторія Крута. – Працюємо паралельно з поліклінікою, розвантажуємо роботу. Лише за перший день роботи декларації з лікарями у центрі надання адміністративних послуг підписали пів сотні славутчан. Нині їх уже більше двох сотень. Також віднині спробуємо в пілотному режимі підписувати декларації і під час виїзних прийомів мобільного ЦНАПу у віддалених мікрорайонах міста».

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Славуті відкрили перший в Україні мобільний ЦНАП на колесах. Спеціальне авто облаштоване місцями для адміністраторів та відвідувачів, надає 80 послуг у форматі «єдиного вікна». Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є новинкою для України.

Є!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS