Logo
Версія для друку

У Славуті судитимуть групу вимагачів

До зловмисників застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.


Перед судом постане злочинна група, яка упродовж тривалого часу вимагали кошти у мешканців міста Славути. Як повідомляють у прокуратурі області. Правоохоронці кілька місяців збирали доказову базу та документували протиправну діяльність вимагачів на чолі із раніше судимим місцевим «авторитетом», які «вибивали» з жителів області неіснуючі «борги».

"У березні 2017 року членів злочинної групи затримано «на гарячому» під час отримання частини грошових коштів у розмірі понад 10 тисяч гривень. Встановлено ще одинадцять епізодів злочинної діяльності групи відносно семи потерпілих та причетність до окремих протиправних дій правоохоронця. До зловмисників застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою", - додають у прокуратурі області.

Окрім того, викрили правоохоронця. Він під домашнім арештом, під час слідства відсторонений від займаної посади, а у подальшому звільнений з поліції. Слідчі прокуратури зібрали достатньо доказів у вчиненні трьома членами організованої групи кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене повторно, організованою групою), а правоохоронцем – кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2015. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS