В Славуті відкрили літній сезон велопробігів

Напередодні в м.Славута відбувся традиційний велопробіг, який відкрив цьогорічний сезон активного літнього відпочинку для славутчан. Так, минулого літа організаторам вдалося провести кілька аналогічних велопробігів, кожний із який запам'ятався чимось особливим: цікавими знайомствами, спортивними та інтелектуальними іграми на природі, купаннями у водоймах тощо.


Організатором велопробігу став молодіжний клуб "EXIT", засновником якого є молодий славутчанин Олександр Качковський.
- Мета нашого пробігу на велосипедах – це, перш за все, популяризація «живого» спілкування людей між собою. Ми хочемо показати, що проводити час весело й цікаво легко і просто. Для цього практично нічого не потрібно, лише бажання та позитивний настрій. Хочу подякувати усім, хто взяв участь в акції, особливо тим, хто постійно долучається до велопробігів, організованих молодіжним клубом. Маю надію, що в подальшому до нас долучатиметься все більше і більше охочих, - розповів організатор велопробігу.

Маршрут першого у цьому сезоні велопробігу було прокладено здебільшого лісовими стежками, аби дати змогу усім учасникам пізнати чудові краєвиди місцевості, відірватися хоч на деякий час від гамірної міської суєти і спробувати відчути гармонію із природою. На привалі молоді спортсмени знайомилися, відпочивали та грали в різноманітні ігри. Кожен, хто став учасником вело прогулянки того дня, залишився задоволений результатом.

- Я сьогодні взяв участь у велопробізі разом зі своєю дівчиною. Власне, це вона і була ініціатором того, аби провести час таким чином. Тепер я впевнено можу сказати, що це було правильним рішенням, адже активний відпочинок на природі – це завжди чудово. Сьогодні я отримав масу позитивних емоцій, познайомився з новими неординарними особистостями, краще пізнав тих, кого вже знав до цього. Рекомендую всім долучатися до велопробігів у подальшому, - поділився своїми враженнями учасник велопрогулянки Юрій Мирончук.

- Я переїхав жити з батьками до Славути нещодавно, взимку. До цього ми мешкали в Одесі. Всі мої друзі та знайомі залишилися там. Тому для мене цей велопробіг став чудовою можливістю завести нові знайомства, знайти друзів, однодумців, тих, хто як і я, любить активний відпочинок, здоровий спосіб життя та спорт, - розповів Кирил Оводюк.

- Я дуже люблю активний відпочинок із друзями. Дуже довго мріяла мати власний велосипед, і от нещодавно моя мрія здійснилася. Тепер я використовую будь-яку нагоду покататися на велосипеді. Я вже довгий час знайома із засновником молодіжного клубу Олександром, і коли дізналася про організацію велопробігу, одразу вирішила взяти у ньому участь. З упевненістю можу сказати, що обов'язково прийматиму участь і в подальших таких спортивних акціях, - зізналася Анастасія Іглікова.

О.МОГИЛЬНИЦЬКА

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS