У Славуті відкрили спортивний майданчик європейського зразка

26 травня в м. Славута відбулося офіційне відкриття першого в місті спортивного майданчика зі штучним покриттям. Подія стала знаковою не лише для мешканців мікрорайону «Сонячний», в якому облаштували сучасне зручне поле для спортивних ігор, а й для всіх мешканців міста. Адже, за словами керівництва міста, заплановано, що подібні майданчики з'являться згодом і в інших районах Славути.


Вартість майданчика становить 1 млн 200 тис грн. Кошти для його будівництва були виділені із міського бюджету. Заявлено, що спортивним майданчиком зможуть користуватися безкоштовно всі без виключення славутчани не залежно від віку. Крім того, спортивна зона оснащена відповідним освітленням, що дасть змогу займатися тут і у вечірній час.

- Майданчик є багатофункціональним. Окрім футболу, тут можна буде пограти в теніс, волейбол та баскетбол. Те, як правильно використовувати цей майданчик, аби якомога довше зберегти його в належному стані, ми обговоримо спільно із громадою міста. Чи буде встановлено якийсь графік користування чи інші методи контролю за дотриманням порядку на майданчику – буде розглянуто на громадському обговорені, яке відбудеться найближчим часом. Підкреслю, що право займатися на майданчику матимуть всі, не залежно від того, чи вони відвідують якісь спортивні секції чи ні. Ми будували цей майданчик не для того, аби тут проводили тренування лише професійні спортсмени. Наша мета – залучити до спорту якомога більше дітей, витягнути їх із домівок, де вони просиджують майже увесь свій вільний час перед моніторами комп'ютерів, і тим самим популяризувати розвиток спорту в нашому місті, - наголосив начальник управління молоді та спорту Олександр Косюк.

На відкриття майданчика завітали заступник голови обласної федерації футболу Микола Кузнецов та голова суддівського корпусу Василь Бурмич.

У день відкриття спортивного майданчика Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» були проведенні різноманітні спортивно-розважальні заходи, зокрема, гра в дартс, шашки, шахмати, баскетбол, підтягування на турніку тощо. Саме в розпорядженні Центру ФЗН відтепер і перебуватиме новостворений майданчик.
О.МОГИЛЬНИЦЬКА

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS