Футбол: Славута - Волочиськ - хто кращий

17-го травня у м.Славута відбувся 3-й тур чемпіонату Хмельницької області з футболу. Футбольна команда нашого міста приймала гостей із м.Волочиськ – ФК «Агробізнес».

Увесь матч ініціатива була на боці суперників, які демонстрували високий професіональний рівень гри та фізичну підготовку гравців. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь ФК «Агробізнес». І хоча славутчани намагалися взяти реванш в другому таймі, однак гості із Волочиська виявилися занадто «міцним горішком». Хоча ФК «Славута» неодноразово атакували ворота суперників, втім забити противнику хоча б один гол так і не вдалося. Закінчився матч рахунком 8:0.

У своєму коментарі журналістам інспектор матчу Адальберт Руснак зазначив, що команда «Агробізнес» із м.Волочиськ – одна з найсильніших в цьогорічному чемпіонаті, а минулого року вона взагалі стала чемпіоном області.

- Якщо порівнювати обидві команди Славути та Волочиська, то кожна із них на цей рік ставить перед собою різні цілі. ФК «Агробізнес» чітко визначив для себе мету – потрапити в 2-гу лігу чемпіонату України з футболу. Саме тому рівень гри їхніх гравців суттєво вирізняється професіоналізмом. У них високий рівень тренерського складу, технічного забезпечення, серйозне фінансування. До прикладу, нещодавно вони проводили збір команди у Турції. Все це свідчить про те, що команда є досить амбітною та перспективною, - зазначив А.Руснак.

Нагадаємо, що в рамках чемпіонату області ФК «Славута» провела вже чотири гри. У першому турі славутчани зіграли внічию із командою міста Красилів. У другому турі потупилися на виїзді ФК «Дунаївці» з рахунком 2:1. А після поразки удома в матчі з ФК «Агробізнес», команда Славути дещо вирівнялася, зігравши 20-го травня в м.Камянець-Подільський із місцевою командою «Фортеця», втримавши рахунок на рівних 1:1.