Роман Мацола працював на Славутчині

Поки у Верховній Раді немає пленарних засідань народний депутат Роман Мацола працює у себе на окрузі.


На минулому тижні обранець провів цілий ряд робочих зустрічей на Славутчині. Спілкуючись з громадою села Жуків народний депутат прозвітувався про роботу у 2016 році, а також відповів на питання мешканців щодо політичної та економічної ситуації в Україні.
На зустрічі також поговорили про важливі законопроекти, які зараз готуються до прийняття у Верховній Раді, зокрема про передачу населеним пунктам земель поза їх межами.

У селі Губельці на зустріч з Романом Мацолою, окрім місцевих мешканців, прийшли також жителі с.Волиці. Прозвітувавши про зроблене Роман Миколайович закликав місцеву громаду скористатися можливістю долучитися до третього конкурсу мікрогрантів, який презентували у ці дні активісти його громадської організації. Ця програма передбачає співфінансування соціально важливих проектів на Славутчині, Полонщині та Шепетівщині. Роман Мацола залучив на ці потреби від приватного бізнесу 1 мільйон гривень. Також люди говорили з депутатом про соціально-економічний розвиток двох населених пунктів та допомогу неповносправним дітям, які потребують особливого догляду.Наступна зустріч відбулася у селі Перемишель.

У всіх населених пунктах Роман Мацола запитував селян про їх ставлення до створення в Україні ринку землі. Серед громади одностайної думки ще немає, очевидно необхідно більше інформації.

Роман Миколайович запевнив, що в роботі у Верховній Раді враховуватиме думки почуті на зустрічах у селах Славутчини.
Також протягом минулого тижня депутат побував у с.Буртин, де зустрівся з місцевими мешканцями. У Шепетівці депутат відвідав виставку Софії Слюсар, молодої художниці та переможниці конкурсу мікрогрантів. Також оглянув зроблену за грантові кошти криницю у Полонному. Пізніше відвідав літніх людей у шепетівському геріатричному будинку, далі презентував наступний конкурс мікрогрантів та новий футбольний турнір «Кубок Півночі Поділля». Крім того, Роман Миколайович провів особистий прийом виборців та зустрічався з чорнобильцями.

І поки депутат працював у себе на окрузі, незалежна громадянська мережа «Опора» оприлюднила результати березневого дослідження роботи 88 депутатів-мажоритарників з усієї України. У цьому громадському рейтингу, як і минулого місяця, Роман Мацола отримав перше місце.
Світлана Климович.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS