В Славуті стартував обласний чемпіонат з футболу

29 квітня в Славуті стартував обласний чемпіонат Хмельницької області з футболу. Славутчани приймали у себе в гостях команду «Случ» із міста Красилів.

Не зважаючи на дощову погоду, трибуни були наповнені вболівальниками, що прийшли підтримати свою команду. Славутчани зіграли достойно та показали високий рівень футбольної майстерності. Якщо в першій половині першого тайму ініціатива була за суперниками, й протистояння в основному розгорталося біля воріт ФК «Славута», то в другій половині наші земляки зуміли налаштуватися на активну гру й забили довгоочікуваний гол. Однак, ближче до кінця тайму рахунок зрівнявся. На початку другого тайму ФК «Случ» вдалося вирватися вперед іще одним забитим голом у наші ворота. Але славутчани не здалися і під гучні вигуки підтримки футбольних шанувальників зрівняли рахунок. Закінчився матч із рахунком 2:2. Серед гравців ФК «Славута» забитими голами відзначилися Олександр Баландюк та Олег Ящук. Спонсорську підтримку нашій команді надали ПП «Влад» та компанія «Фурніколор-Центр».

-Славутській команді дістався серйозний суперник у сьогоднішній грі. ФК «Случ» - це команда із великим досвідом, хорошою фізичною та функціональною підготовкою гравців. Тому приємно відзначити, що Славута гідно протистояла гостям із Красилова й продемонструвала високий рівень гри, - прокоментував перебіг матчу головний суддя, арбітр національної категорії Олег Нестеренко.

Того ж дня в рамках обласного чемпіонату відбулася ще одна гра між командами міст Дунаївці та Кам'янець-Подільського, в якій перемогла перша із рахунком 3:0. Отже, наступними суперниками ФК «Славута» стануть дунаївчани. Всього в чемпіонаті Прем'єр-ліги з футболу візьме участь 8 команд, які представлятимуть наступні міста Хмельниччини: Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Старокостянтинів, Дунаївці, Волочиськ, Красилів, Славута та Нетішин.