Вже більше тижня славутчани мерзнуть в холодних домівках

Як повідомили Славута NEWS небайдужі мешканці міста, діти не відвідують дитячі садочки, а школярі пропускають навчання у школах через низьку температуру в закладах навчання.


Батьки скаржаться на те, що холодні класи в школах та групи в садках є причиною того, що діти стали масово хворіти. А тому громадськість звернулася через депутатів міської ради до керівництва міста з проханням відновити опалення.

Сьогодні, 20 квітня, на засіданні виконавчого комітету першочергово було піднято питання про можливість поновлення опалення до багатоквартирних будинків, повідомили у прес-службі Славутського МВК. На що начальник КП «Славутське ЖКО» Василь Яцюк повідомив:

– Робота котелень – складний технологічний процес, так як більшість діючих котлів високопотужні. Завершення опалювального сезону, так само як і його старт, займає близько 4 діб. Технічно неможливо виключити опалення, а потім за один день його включити. Інша сторона проблеми – в кадрах, так як під час опалювального сезону на котельнях міста працювало 42 оператора, які одразу після завершення опального періоду, враховуючи властивості сезонної роботи, були звільнені згідно з чинним законодавством.

Начальник управління освіти Ельміра Перепелиця доповіла щодо ситуації в освітній галузі. Так, у тих навчальних закладах, де є автономні котельні, подачу тепла відновлено. У решти закладів вносяться зміни до розкладу занять шляхом скорочення уроків; дозволено використовувати електро-зігрівальні прилади для підтримки температурного режиму.

Міський голова Василь Сидор підсумував, що на сьогоднішній день заяв від споживачів про продовження надання послуги з централізованого опалення до виконавчого комітету не надходило. Крім того, субсидіювання споживачів у разі поновлення централізованого опалення буде проводитися по літньому періоду, тож знову платіжки за тепло ляжуть на плечі славутчан. До питання доцільності поновлення опалення потрібно підходити виважено, тим більше, що з початком тижня прогнозують потепління.

Управлінню освіти та управлінню культури виконавчого комітету було доручено спільно з батьківським комітетом вжити заходів щодо забезпечення температурного режиму та нормального процесу навчання. У разі необхідності переносити заняття на інший час, скорочувати їх тривалість тощо.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS