Славуту відвідав посол Швейцарської Конфедерації в Україні

5 грудня 2016 р. відбувся офіційний візит Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні та Республіці Молдові Гійома Шойрера на ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор».

Повідомляє Славута NEWS.

Понад 1,5 року комбінат входить до складу потужної промислової корпорації Geberit, штаб квартира якої працює у Швейцарії. Відтак, високого гостя цікавило, як залучаються швейцарські інвестиції в економіку України, які наслідки це має, зокрема, для Славути та її соціально-економічного розвитку. Пан Шойрер зустрівся з генеральним директором комбінату «Будфарфор» Владиславом Пьотровські, ознайомився з промисловими потужностями підприємства.

В другій половині дня відбулась прес-конференція для засобів масової інформації, в ході якої пан посол поділився своїм баченням економічних та соціальних процесів, які відбуваються в Україні, запевнив, що швейцарські інвестиції і надалі надходитимуть до нашої країни.

«Я вважаю, - висловив сподівання Гійом Шойрер,- що в Україну мають прийти потужні швейцарські компанії, і цей процес є взаємовигідним». В ході прес-конференції йшлося про необхідність боротьби з корупцією, створення відповідного інвестиційного клімату в Україні. Гійом Шойрер, Владислав Пьотровські та директор з персоналу Ганна Лиховід відповіли на запитання журналістів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS