Через зловживання чиновників держава втратила майже 14 гектарів лісу в Славутському районі

Розслідування цього кримінального правопорушення здійснює поліція.

Про це повідомляє Славута NEWS з посиланням на Є!

Суд повернув державі 1,4 га земель лісогосподарського призначення, які незаконно надано у власність громадянину. Рішенням Феміди скасовано накази Головного управління Держземагенства у Хмельницькій області та інші документи.

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Базан, це вже другий задоволений судом позов із восьми пред'явлених щодо повернення у розпорядження держави майже 14 га земель лісового фонду, які незаконно вибули із державної власності унаслідок зловживання чиновників.

За попереднім позовом прокуратури ще одного громадянина вже зобов'язано повернути 2 га таких земель у постійне користування Славутському лісовому господарству.

Ще у квітні місцева прокуратура зареєстувала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Головного управління Держземагенства у Хмельницькій області та його підрозділу у Славутському районі, внаслідок чого держава в особі ДП «Славутське лісове господарство» втратила близько 14 га земель лісогосподарського призначення вартістю понад 500 тисяч гривень.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS