Дівчина зі Славути боротиметься за звання «Міс українська Канада 2016»

Конкурс відбудеться 16 липня у Канаді. Серед шістнадцяти претенденток на звання «Міс українська Канада 2016» – двоє із Хмельниччини. 20-річна Ольга Колеснікова родом із Хмельницького та 29-річна Яніна Білик – зі Славути стали фіналістками конкурсу і вже 16 липня боротимуться за титул найгарнішої українки в Канаді.

Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу, пише Славута NEWS з посиланням на Є!

Ольга Колеснікова здобувала освіту в Хмельницькому торгівельно-економічному коледжі, студенткою якого стала, отримавши президентський грант за видатні академічні досягнення і волонтерську роботу. Зараз Ольга навчається в Університеті Альберти на бакалаврській мистецькій програмі. Захоплюється вишивкою, плетінням вінків, кулінарією і модельним бізнесом. Бере активну участь у житті української громади Альберти (Канада).

Про себе дівчина каже, що вона «артистизмом натхненна» людина. У конкурсі «Міс українська Канада» вирішила взяти участь заради того, щоб проявити свої творчі здібності та ближче познайомитися з молодими представницями різних куточків Канади.

Яніна Білик – випускниця Національного університету «Острозька академія», де вивчала історію джазу та його взаємодію з сучасною культурою. Наразі працює викладачем вокалу і фортепіано, навчає діток. Виступає на різноманітних концертах і фестивалях Канади та на благодійних заходах. Хобі дівчини – читання, йога, перегляд документального кіно.

Дівчина каже, на конкурсі зможе відкрити для себе щось нове в українській культурі і охоче поділиться тим, що живе в ній. Радіє чудовій нагоді зустрітися з талановитими інтелігентними українками, які своїми знаннями та ідеями сприятимуть відродженню і розвитку культури українського народу.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS