Екс-очільник «Славутського руберойдового заводу» став радником Порошенка

Відповідний указ оприлюднений на сайті Президента України.

Пише Славута NEWS з посиланням на Є!

Петро Порошенко призначив Володимира Шандру своїм радником. Щоправда, як зазначено в указі №154/2016, Володимир Миколайович буде поза штатом.

Пан Шандра доволі відома фігура в політичних колах та, попри те, що народився в Тернопільській області, тісно пов'язаний з Хмельниччиною. У 1987 році він розпочав свою трудову біографію з роботи на Хмельницькій атомній станції. А в 1995-2002 роках був головою правління «Славутського рубероїдного заводу».

Політичне життя Володимира Шандри також має коріння в Хмельницькій області. У 2002 році він став народним депутатом України, пройшовши до парламенту за списком «Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна». На президентських виборах 2004 року очолював Хмельницький обласний штаб коаліції «Сила народу», в 2005-2006 роках був міністром промислової політики України.

У 2007 році Володимир Миколайович знову пройшов до парламенту – за списком блоку «Наша Україна – Народна Самооборона». Але відмовився від мандату. З березня 2014 по лютий цього року Володимир Шандра був головою Київської облдержадміністрації.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS