Logo
Версія для друку

У Хмельницькому живуть два мільйонери, ще один — у Славуті

В області триває кампанія декларування доходів і майнового стану.

Пише Славута NEWS з посиланням на Є!

На Хмельниччині завдяки декларуванню доходів до бюджету додатково надійде понад 10 мільйонів гривень. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

У ході кампанії декларування доходів і майнового стану подоляни уже подали 5 553 декларації. Серед них 3 особи, які отримали мільйонні статки від продажу нерухомого майна. Двоє «мільйонерів» мешкають у місті Хмельницькому, один – у Славуті.

«Це європейський тренд, коли громадяни прозоро декларують свої доходи і сплачують відповідні податки. Адже завдяки цьому процесу суспільство має соціально-економічний розвиток. Як видно за результатами декларування доходів, отриманих у 2015 році, мешканці Хмельниччини, активно виявляють свою громадянську позицію стосовно обов'язковості сплати податків», – зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

У фіскальній службі нагадують, що до доходів, які підлягають обов'язковому декларування в цей період, належать доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався; доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо); спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення; доходи від продажу інвестиційних активів, а також іноземні доходи.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2015. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS