Славутчанин довірився «працівнику банку» та втратив свої гроші

Подоляни продовжують потрапляти «на гачок» до аферистів, навіть не зважаючи на усі можливі методи застереження, які надходять від поліцейських. Так, стало відомо про черговий випадок, який трапився з 62-річним жителем Славутського району, повідомили у Славутському відділі поліції.  

«Псевдопрацівник банку зателефонував до чоловіка під приводом поновити захисні дані картки. Повідомив, що у банку зафіксували несанкціонований доступ до рахунку клієнта, тому потрібно якомога швидше змінити пароль до картки. Тож чоловік, не підозрюючи лихого, повідомив абоненту усю конфіденційну інформацію щодо банківського рахунку. В результаті, з картки зникли грошові кошти у сумі 1379 гривень», - розповідають у поліції.

Після того, як чоловік поговорив з шахраєм, йому прийшло смс-повідомлення про те, що з рахунку знято усі кошти. Тут пенсіонер зрозумів, що втратив свої гроші.

Вкотре нагадуємо, що банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, адже вона багаторазово дублюється. Якщо навіть її буде втрачено, у банку завжди є резервна копія! Тому будьмо обережними!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS