На громадських слуханнях у Славуті погодили підвищення вартості проїзду у маршрутках

15 березня, у сесійні залі Будинку рад Славути, під головуванням першого заступника міського голови Сергія Микульського відбулися громадські слухання з питання публічного обговорення проекту регуляторного акту - проекту рішення виконавчого комітету Славутської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по м. Славуті».

Про це Славута NEWS повідомили у СМР.

В заході взяли участь представники громадських організацій та міської влади, перевізники, пересічні мешканці міста.

Начальник відділу з питань регуляторної політики та підприємництва управління економічного розвитку Тетяна Новак довела присутнім позицію виконавчого комітету міської ради щодо встановлення тарифу на рівні 3 грн., тоді як перевізники просять підняти тарифи до 4 грн., ознайомила їх з розрахунками запропонованого тарифу та з рівнем тарифів на перевезення в інших містах України.

Приватні перевізники зазначили, що вони продовжують надавати послуги майже за власний кошт та в режимі жорсткої економії, насамперед на ремонтних та профілактичних заходах. Продовження такої ситуації та неприйняття рішення щодо підвищення тарифу може спричинити цілком реальну і повну зупинку перевезень пасажирів у місті.

За підсумками обговорення ухвалено резолюцію - винести на розгляд виконавчого комітету міської ради запропонований проект рішення, враховуючи надані громадою пропозиції:
1) встановити тариф на міські пасажирські перевезення у розмірі 3 грн. за одну поїздку.
2) зобов'язати перевізників: у разі відсутності з різних причин пільгового рейсу, здійснювати перевезення громадян пільгових категорій наступним рейсом; завести книги скарг та відгуків пасажирів;
3) міській раді звернутися від імені громади міста до Президента України про введення в дію Закону України щодо фінансування пільгових перевезень.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS