В Славутському районі реалізують 20 проектів за підтримки Інституту солідарності громад

15 березня оголошено переможців другого конкурсу мікро-грантів від Громадської організації Романа Мацоли «Інститут солідарності громад». Ними стали 64проекти, подані ініціативними групами громадян, громадськими організаціями та бюджетними установами Полонщини, Славутчини та Шепетівщини. 

За словами виконавчого директора «Інституту солідарності громад» Лесі Костик, загалом на конкурс було подано 163 заявки. Усі підняті проблеми є важливими та заслуговують на підтримку, але сума коштів, на жаль, дуже обмежена. Тому незалежна конкурсна комісія обрала 64 найбільш актуальні та реалістичні до виконання проекти. Їх загальний кошторис становить понад 1,8 млн.грн., більша частина з яких, це кошти від «Інституту солідарності громад», а решта – власний внесок ініціаторів.

Зі Славутчини переможцями стали 20 проектів. Уже протягом найближчих кількох місяців буде зроблено багато корисних справ. Серед них – безкоштовний інтернет WI-FI в парку м. Славути, проведення боксерського турніру на першість Славути та міні-футбольного кубку «Афган-АТО». За кошти гранту буде організована безкоштовна фотошкола, облаштовані спортивні та дитячі майданчики в с. Крупець, біля ліцею «Успіх» та на Залізничому мікрорайоні. Також будуть переоснащені палати для ветеранів у Славутський ЦРЛ, створено сучасний кабінет зарубіжної літератури в школі с. Старий Кривин, а на базі Берездівського НВК облаштовано майстерню з деревообробки з сучасним станком.

В рамках конкурсу буде надана допомога в облаштуванні громадської приймальні для ГО «Славутське міськрайонне об'єднання учасників бойових дій в зоні АТО», «Дитячий спортивно-танцювального клуб «Шейк» отримає можливість оновити сценічні костюми, для покращення якості обслуговування в Славутське об'єднане управління Пенсійного фонду придбана оргтехніка, а районнийтерцентр соціального обслуговування населенняреалізує проект «Втілення в життя державних соціальних стандартів».

Також буде надана допомога з друку та поширення геральдичних символів для сільських рад Славутського району, облаштовані спортивний майданчик у с. Рівки та тенісна кімната в клубі с. Довжки. СлавутськийНВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»отримає допомогу з облаштування навчального комп'ютерного комплексу, а для юної художниці з Берездівської НВК Оксани Стецюк призначена індивідуальна стипендія на придбання професійної фарби.

Подібні проекти також будуть реалізовані в Полонському та Шепетівському районах, в кожному з яких, як і на Славутчині, ще й передбачено цілий ряд заходів по сприянню у створенні ОСББ.

Про хід реалізації кожного з цих проектів, а також їх результати ви можете дізнатися на сторінці http://matsola.org.ua/

«Перед виборами я обіцяв людям залучати інвестиції для розвитку, - розповідає Роман Мацола, - і своє слово тримаю. Ось уже другий мільйон гривень від «Інститут солідарності громад» виділено на розвиток регіону - це те, що я з іншими небайдужими людьми гарантовано робимо для краю».

За словами Романа Мацоли, кошти, які він залучає в рамках конкурсу мікро-грантів, не державні, а приватні пожертви соціально відповідального бізнесу, який хоче аби наша країна розвивалася.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS