Славутські поліцейські впродовж півгодини розкрили крадіжку

У Славутському районі працівники поліції змогли за півгодини "розкрити" злочин, а потім отримали за це цілком логічну подяку у письмовому вигляді від задоволеного власника викрадених речей.

Повідомляє Славута NEWS з посиланням на сектор комунікації ГУ Національної поліції у Хмельницькій області.

Справа у тому, що днями у 53-річного жителя села Ногачівка хтось викрав електроінструменти - електропилку, електрорубанок та електричну шліфувальну машинку. Чоловік залучив до пошуків правоохоронців, які його неочікувано здивували.

"Не сподівався, що поліцейські, приїхавши в село, буквально за півгодини знайдуть злочинця й повернуть мої речі", - розповів потерпілий.
Як виявилось, злочин скоїв 29-річний раніше судимий односельчанин потерпілого, який раніше бував у чоловіка та знав, де знаходяться речі. Зловмисник прийшов вночі та зірвав навісний замок з сараю, щоб проникнути у приміщення, де і зберігались електроінструменти. Тепер крадію загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.

А потерпілий у боргу перед правоохоронцями не залишився - принаймі репутацію в очах керівництва покращив, адже написав на ім'я тимчасово виконуючого обов'язки начальника Славутського відділу поліції Володимира Яцюка лист, в якому щиро дякує старшому слідчому Олександру Чорноброву та старшому оперативнику Олексію Матвійку за швидке розкриття крадіжки електроінструментів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS