Депутати Славутської міської ради виділили додаткові гроші, щоб аналізи крові були безкоштовними

Депутати Славутської міської ради додатково виділили фінансування для ЦРЛ на суму 300 тисяч гривень.

Повідомив депутат СМР Віктор Закурдаєв, пише Славута NEWS.

"До депутатів Славутської міської ради дійшла інформація, що в Славутській центральній лікарні ввели ліміти на безкоштовний аналіз крові (8-10 аналізів безкоштовно), а усе що перевищує цей ліміт потрібно робити за гроші в приватній лабораторії, яка тут же відкрилась на 4-му поверсі, де простий аналіз крові з пальця - 50 грн. На черговій сесії депутатам вдалося збільшити фінансування Славутської ЦРЛ на 300 000 грн. на безкоштовне забезпечення усіх паціентів та хворих необхідним аналізами крові (окрім спеціальних)", - пише В. Закурдаєв на сторінці у Фейсбуці.

Отже, якщо Вам в Славутській ЦРЛ будуть пропонувати за гроші зробити аналіз крові у приватній лабораторії на території лікарні,  звертайтеся до  міських обранців або в провоохоронні органи.

"Після звернення головного лікаря Славутської ЦРЛ до депутатів міської ради, було прийнято рішення виділити з бюджету додатково 30 тисяч гривень щомісячно на закупівлю реактивів.  Усі аналізи містяни зможуть здавати у лабораторії Славутської ЦРЛ безкоштовно в межах виділеного фінансування з 1 квітня. Імуноферментні дослідження провести в лікарні неможливо через відсутність відповідного обладнання. Його закупівлю депутати плануватимуть вже у 2017 році", - розповів Славута NEWS депутат СМР Степан Шульга.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS