Logo
Версія для друку

"Небесна Сотня. На сторожі гідності": в Славуті провели круглий стіл

18 лютого в центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл на тему: "Небесна сотня. На сторожі гідності". На засіданні були присутні учасники Євромайдану, члени громадських організаціїй Славутчини та представники районної влади.

Про це повідомили Славута NEWS у Славутській РДА.

На початку зустрічі керівник апарату райдержадміністрації Ігор Крутенчук зазначив, що Указом Президента України від 11 лютого 2015 № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» започатковане відзначення 20 лютого щороку - Дня Героїв небесної Сотні. «Я з гордістю хочу відзначити те, що українці – це народ, який заслуговує на повагу світової спільноти, глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи! Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-2014 років, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Наші Герої ціною власного життя змінили хід української історії та надали унікальний шанс побудувати нову, демократичну, правову, європейську державу. Подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться в нашій пам'яті.» - сказав Ігор Іванович.

Хвилиною мовчання присутні «круглого столу» вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні.
Вчитель Миньківнцького НВК Михайло Туринський нагадав учасникам заходу перебіг подій Революції Гідності 2013-2014 років.

Помічник-консультант народного депутата Романа Мацоли Людмила Васільєва та приватний підприємець А. Казіміров, як свідки тих подій, розповіли про атмосферу та настрої майданівців, які панували під час революції 2013 -2014 років та запропонували присутнім переглянути аматорське відео перебування славутчан на Майдані.

У невимушеному спілкуванні кожний із учасників "круглого столу" мав змогу поділитися своїми переживаннями за країну. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2015. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS