Депутати міської ради вперше зібралися на засідання

5 листопада відбулася перша сесія новообраної Славутської міської ради.

Про це Славута NEWS повідомили у СМР.

Пленарне засідання розпочала голова Славутської міської виборчої комісії Альона Нікітюк, підвівши підсумки місцевих виборів та оголосивши результати присутнім.
Так, головою Славутської міської ради втретє поспіль став Василь Сидор, набравши 6935 голосів виборців із 10649 тих, хто взяв участь у голосуванні.
Депутатами Славутської міської ради було обрано 33-и кандидата.

З обранням на посаду міського голову привітали: голова Славутської районної державної адміністрації Богдан Маршук, голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк, начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, заступник начальника управління освіти Тетяна Вісик, а також Людмила Васильєва - помічник народного депутата України Романа Мацали. Присутні побажали Василю Богдановичу сил і наснаги у відповідальній та нелегкій роботі.

В ході засідання депутатами було обрано й секретаря міської ради. Відповідно до законодавства, міський голова запропонував кандидатуру на цю посаду, а депутати, шляхом таємного голосування, обрали кандидата.

Отож, за підсумками таємного голосування депутатського корпусу, секретарем Славутської міської ради було обрано Медведєву Світлану Володимирівну. Нагадаємо, що Світлана Медведєва вже вдруге стала депутатом Славутської міської ради, а з 08 травня 2015 року обіймала посаду секретаря Славутської міськради.

Депутати також підтримали запропоновані міським головою кандидатури та затвердили на посадах: першого заступника міського голови – Сергія Микульського, заступників міського голови – Ігоря Піголя, Людмилу Калюжнюк, Тетяну Солоху та керуючого справами виконавчого комітету Славутської міської ради – Вікторію Круту.

Далі, на порядок денний було винесено проект рішення «Про утворення та обрання постійних комісій міської ради». Так, було утворено 5 постійних комісій міської ради та обрано їх персональний склад, а саме:

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв'язків з об'єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку:
1.Климковецький Микола Олександрович (голова)
2.Пуц Віктор Васильович
3.Бачинський Роман Володимирович
4.Очкур Анатолій Степанович
5.Пекарський Сергій Олександрович

Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів та регуляторної політики :
1.Мельничук Валерій Юрійович (голова)
2.Мазуркевич Олександр Станіславович
3.Шульга Степан Миколайович
4.Закурдаєв Віктор Іванович
5.Тарасюк Світлана Петрівна
6.Галій Юрій Петрович
7.Остапчук Любов Анатоліївна
8.Свінтіцький Максим Вікторович

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, інвестицій, промисловості, торгівлі, розвитку підприємництва, будівництва та благоустрою, транспорту, зв'язку:
1.Якимчук Сергій Миколайович (голова)
2.Скомаровський Володимир Валентинович
3.Смернін Сергій Петрович
4.Чайка Олександр Іванович
5.Осіпчук Юрій Миколайович
6.Федотов Юрій Володимирович
7.Пилипчук Олександр Васильович

Постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно-територіального устрою :
1.Деревенчук Оксана Мефодіївна (голова)
2.Джуренко Лілія Миколаївна
3.Козел Микола Петрович
4.Олійник Микола Миколайович
5.Музалевська Тетяна Олександрівна
6.Стінський Павло Анатолійович

Постійна комісія з питань освіти, культури, у справах сім'ї і молоді, спорту та туризму, охорони здоров'я , материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення :
1.Сайпель Майя Іванівна (голова)
2.Пословський Василь Никонович
3.Світлик Ігор Володимирович
4.Караван Микола Ігорович
5.Гангало Микола Олександрович
6.Горнюк Наталія Петрівна

Останнім було розглянуто питання «Про умови оплати праці міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, секретарю ради, керуючому справами виконавчого комітету».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS