У Славуті учасники АТО вимагають пояснення комунальної газети, чому вона використала фото зі свастикою

Учасники Антитерористичної операції обурилися фотознімком до публікації «Для учасників АТО», яка вийшла у славутській газеті «Трудівник Полісся» №37 від 10.09.2015 р.

Повідомляє Славута NEWS з посиланням на НГП.

Як повідомляє сайт "Славута інфо", на фото розмірами близько 3х3,5 см зображені військові на танках. При цьому на військовій техніці зображено свастику – елемент, який дуже подібний до рівнораменного хреста із загнутими раменами, що використовувався у символіці Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини, а також у державній символіці Німеччини 1939-1945 років.

"Безумовно, свастика стала сприйматися негативно у європейських країнах у зв'язку з використанням її нацистами. Вона стала неоголошеним символом уособлення жахливих мільйонних злочинів проти миру, людяності та людства. За таких умов, є неприпустимим використання свастики поряд з інформацією, яка стосується українських воїнів-учасників АТО, що самовіддано захищають свою Батьківщину та її народ", – йдеться у заяві.

Депутат Славутської міської ради Роман Бачинський від імені учасників АТО просить відповідних правоохоронних органів надати незалежну, неупереджену, об'єктивну моральну та правову оцінку вищеозначеним діям газети «Трудівник Полісся».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS