День відкритих дверей в Центрі туризму та краєзнавства

15 вересня відбувся традиційний День відкритих дверей в Центрі туризму і краєзнавства, що започаткував новий навчальний рік.

Про це Славута NEWS повідомили в управлінні освіти. 

Засмаглі та веселі зустрілись наші юні туристи і краєзнавці на спортивному майданчику Центру. Про свої успіхи рапортували переможці Всеукраїнських та обласних краєзнавчих акцій, туристичних змагань та збору юних рятувальників «Школа безпеки», а учасники походу ІІІ ступеня складності по Карпатах, які зайняли І місце на Чемпіонаті України з гордістю демонстрували свої дипломи.

Показували свої навички на справжній туристичній смузі перешкод вихованці старшої групи ДНЗ № 4 «Сонечко», які успішно засвоїли програму гуртка «Сходинки в світ туризму» в минулому навчальному році.

Урочисто влилися в нашу згуртовану туристичну сім'ю юні Соколята – вихованці туристсько-патріотичного гуртка ДНЗ № 9 «Теремок».
Гуртківці та їх батьки оглянули відремонтовані і добре підготовлені до нового навчального року кімнати гурткової роботи, тренувальний клас та спортивний майданчик. Найбільше захоплення у присутніх викликали туристична смуга перешкод та скеледром, на яких спробували свої сили всі бажаючі.

Раді будемо бачити школярів міста на гуртках «Спортивний туризм», «Гірський туризм», «Пішохідний туризм», «Туристське багатоборство», «Мій рідний край», «Історичне краєзнавство», «Джура». Заняття проводяться щоденно та безкоштовно з 15.00 до 18.00 за адресою вул.Козацька 81-а (поруч з ДНЗ «Дивосвіт»).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS