Велопатруль працюватиме у Славуті з 12 до 18 години (фото, відео)

Слідом за Хмельницьким, Кам'янцем-Подільським, Дунаївцями, Старокостянтиновом та Волочиськом велопатруль з'явився і в Славуті. Окрім того, славутчани запровадили і власне «ноу-хау» — закупили для своїх дільничних новенькі скутери.

Про це Славута NEWS повідомили у ГУ МВС України у Хмельницькій області.

— Дуже приємно і знаково, що саме завдяки міській владі та приватним підприємцям у нас є можливість започаткувати в Славуті ті проекти, які раніше були впроваджені в інших містах обласного підпорядкування. Це, в першу чергу, велопатруль, який дуже добре себе зарекомендував. Дільничні, які обслуговують місто, відтепер будуть їздити на скутерах. А кінний патруль у Славуті взагалі з'явився чи не першим в області, — зазначив під час урочистостей начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин. — Вважаю, що Славута є прикладом для інших керівників територіальних громад у плані забезпечення громадського порядку.

— Депутати міської ради пішли нам на зустріч і виділили кошти для придбання 3-х скутерів для дільничних інспекторів міста, а приватні підприємці допомогли в закупівлі 4-х спортивних велосипедів для патрульної служби, — додає начальник Славутського райвідділу внутрішніх справ Віктор Шуляренко. — Я переконаний, що такі нововведення допоможуть нам у покращенні охорони громадського порядку в місті, підвищиться мобільність правоохоронців і, відповідно, швидкість реагування на злочини та правопорушення.

— Будемо патрулювати на велосипедах з 12.00 по 18.00. Потім нас змінюватиме піший та автопатруль, — говорить старший інспектор патрульної служби райвідділу Василь Рабченюк.

— Патрулюватимемо всі райони міста, — додає патрульний Анатолій Сігнаєвський. — Об'їжджатимемо двори, парки, сквери, дитячі майданчики — ті місця, куди не може заїхати автомобіль.

— Місто в нас не таке маленьке — більше 40 тисяч населення. Пішки все не обійдеш, — зазначає дільничний Андрій Оверчук. — А так значно підвищилась мобільність: поки одна група виїхала на один злочин, ми можемо поїхати на інший виклик.

Місцеві жителі також підтримують позитивні зміни у міліції. Особливо новий патруль подобається молодим людям.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медіа