У Славуті на День незалежності традиційно зіграли пляжний футбол

24 серпня на міському пляжі м. Славути відбувся традиційний турнір із пляжного волейболу.

Про це повідомляє кореспондент Славута NEWS.

Захід цікавий вже тим, що в ньому брали участь здебільшого звичайні любителі цього виду спорту, котрі самостійно організовують не лише свої тренування, а й змагання між собою. До слова, хлопці щороку самостійно підготовлюють собі майданчик для пляжного волейболу, пересіюючи та насипаючи там пісок.

Цьогоріч серед шести команд, що подали заявки на участь у змаганнях – усі виявилися аматорами волейболу, однак, продемонстрували на практиці високий рівень гри та фізичної підготовки. Змагалися хлопці практично увесь день, та ні втома, ні спекотна погода не завадили успішно завершити турнір та визначити переможців. Безумовними лідерами вже котрий рік поспіль стала команда «Тернопіль» у складі Ігоря Нікітчука та Олександра Галента. Друге місце посіла команда «Воєнка» - Сергій Чиж та Юрій Савчук. А бронзовим призером визнано команду «Темп» у складі Руслана Романюка та Володимира Павліковського.

Як запевнили самі учасники турніру, для них волейбол – це не просто гра чи спосіб розважитися і цікаво провести час. Це, перш за все, спосіб життя – активний, цілеспрямований, із вектором на перемогу. Адже для тих, хто звик перемагати у спорті, не страшні ніякі життєві проблеми та негаразди.

О. МОГИЛЬНИЦЬКА.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS