Logo
Версія для друку

Славутська міська рада програла в суді Кабміну

11 серпня 2015 року в Окружному Адміністративному Суді міста Києва відбулося п'яте судове засідання за позовом Славутської міської ради до Кабінету Міністрів України «Про визнання протиправної бездіяльності Кабінету Міністрів України та зобов'язання вчинити дії».  

Про це Славута NEWS повідомили у СМР.

Славутській міській раді було відмовлено у задоволенні її позовних вимог.

"Обмежившись стандартною фразою: «це не відноситься до предмету доказування», судді зняли запитання представника виконавчого комітету Славутської міської ради до представника КМУ про те, де ж поділися кошти, які надійшли від ДП «НАЕК «Енергоатом» до Державного бюджету України, та які мали б бути перераховані громадам «зон спостереження», - йдеться у повідомленні міської ради.

Нагадаємо, що йдеться про 229 865 524,58 гривень. Саме таку суму збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, ДП «НАЕК «Енергоатом» перерахував до державної скарбниці у 2014 році. Славута в даному випадку недорахувалася 3 428,3 тисяч гривень...

Попри «програш» справи в суді першої інстанції, міська влада не збирається миритися з несправедливим, на її думку рішенням, та вже готує апеляційну скаргу.

Нагадаємо, що з початку поточного року Славутська міська рада домагається повернути кошти громади міста на фінансування заходів компенсації ризику населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні спостереження Хмельницької АЕС.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
© 2014-2015. All Rights Reserved. СЛАВУТАNEWS