В Славуті розіграли Кубок міста з шахів

В клубі настільних ігор «Дозвілля» пройшли змагання на Кубок міста з шахів в пам'ять нашого земляка, ветерана праці, учасника бойових дій Другої світової війни Євгена Івановича Хамінова.

Євген Іванович заснував та протягом 20-ти років очолював міський шаховий клуб «Юність». За роки праці навчив шаховому мистецтву більше півтори тисячі людей. Його вихованці з успіхом захищали честь міста на змаганнях високого рівня.

У попередньому етапі взяли участь 32 шахіста, серед них і ветерани і зовсім молоді спортсмени. Лише 16 з них були допущені до головного фіналу, щоб поборотися за головні нагороди турніру.

Учасники турніру грали у «активні шахи» з 15-ти хвилинним відліком часу з двох партій. У випадку нічиєї переможця визначав «бліц». Тур за туром число претендентів на головні нагороди зменшувалося. І ось четверо найсильніших в поєдинках між собою визначили чемпіона.

У головному фіналі зустрілися найсильніші на сьогоднішній день шахісти міста — неодноразовий переможець Кубку Хижавський Олександр, брати Сергій та Василь Гіжицькі та ветеран, кандидат у Майстри спорту Призеглей Іван. Боротьба між фіналістами була дуже запеклою і лише останній тур розставив всіх по місцях. «Бронза» дісталася Гіжицькому Василю, «срібло» у його брата Сергія. А ось головний трофей — кубок завоював Хижавський Олександр. Приємним є той факт, що Олександр з дитячих років був вихованцем тренера Є. І. Хамінова та був одним з найкращих його учнів.

Головні нагороди підготував та вручив переможцям начальник відділу молоді та спорту міської Ради Косюк Олександр Петрович та від імені міської Ради привітав учасників змагань і побажав подальших успіхів в популяризації та розвитку шахової гри у місті.

А самим юним учасникам турніру Мельнику Іллі (ЗОШ №2), Кокорському Дмитру (ЗОШ №9) та Чорнолозу Олександру (с. Крупець) були вручені спеціальні призи від імені міського Центру ФЗН «Спорт для всіх».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS