У Шепетівці СБУ затримала «розвідника» бойовиків ДНР

У Хмельницькій області затримано місцевого жителя, який брав участь у збройних нападах на сили АТО на Донбасі та був «розвідником» ДНР.

Про це повідомили у прес-службі Хмельницької обласної прокуратури. 

«Прокуратурою Хмельницької області здійснюється процесуальне керівництво в об'єднаному кримінальному провадженні щодо жителя м. Шепетівка за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та терористичній групі) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що СБУ задокументувала участь 38-річного жителя Хмельницької області на прізвисько «Фіма» в терористичній організації «ДНР». Встановлено, що він умисно вступив до незаконного терористичного формування та після спецпідготовки зі здійснення розвідувальної і диверсійної діяльності у липні 2014 року брав активну участь у бойових діях проти сил АТО на території Донецької області. За це він був нагороджений «медаллю».

Після лікування від поранення бойовик приїхав на Хмельниччину, постійно підтримував телефонні зв'язки з терористами та мав намір повернутися в Донецьку область для продовження участі в бойових діях у складі бойовиків.

Під час обшуку у підозрюваного виявлено осколкову гранату.

Також встановлено, що затриманого раніше неодноразово судили за вчинення насильницьких злочинів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS