У Хмельницькій області на виборах запроваджують посилений контроль і відповідальність

Позачергові вибори до Верховної Ради, що відбудуться 26 жовтня, будуть захищені від фальсифікацій новим законодавством, самообороною та міліцією.

Про це повідомляє Славута NEWS з посиланням на НГП.

Про це сьогодні громадські об'єднання та міліція Хмельницького 24 жовтня домовились про спільну охорону правопорядку на дільницях у день виборів. Активісти та правоохоронці будуть діяти однією командою. Оскільки громадяни не мають таких повноважень, як міліціонери, їх вважатимуть помічниками правоохоронців.

Крім того, в УМВС у Хмельницькій області буде створено координаційний центр по протидії порушенням. Будь-хто, ставши свідком порушення, може повідомити про це за телефоном гарячої лінії: 068 7000 795

Чесності на виборах сприятимуть і зміни до законодавства.

Як розповів начальник УМВС України в Хмельницькій області Олександр Розізний, відповідальність за підкуп виборців перенесена в окрему статтю, 160-ту. За цією статтею кримінальна відповідальність буде наставати як для особи, котра намагалась купити голос виборця, так і для самого виборця, який на це погодився. В деяких випадках фальсифіктори можуть опинитися за гратами на строк від 5 до 7 років.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS