Хмельниччина також готується до відключення світла

У «Хмельницькобленерго» заявляють, що жодних розпоряджень вимикати світло  зранку та ввечері не отримували.

 Про це пише Всім.UA.

Натомість, у інспекції з енергонагляду у Хмельницькій області заявляють – плани з відключення повинні були бути готові ще 2 вересня.
- Обленерго мав розробити план до 15:00 2 вересня за вказівкою Міністерство палива та енергетики. Ці заходи вже повинні бути. Керівнику Хмельницькобленерго з Міністерства дали вказівку розробити заходи по зниженню споживання електроенергії. Адже повинен бути баланс між споживанням та виробництвом електроенергії. Це пов'язано з економічними та політичними обставинами в Україні. Зараз не вистачає палива для забезпечення потреб теплових електростанцій, - заступник головного державного інспектора України з у Хмельницькій області Михайло Бабій.

Пікові години, коли населення найбільше споживає електроенергію визначені давно - з 9:00 – 12:00 та 18:00 до 22:00. Якщо область економитиме електроенергію, то відключення можна уникнути. За словами Михайла Бабія, хмельничани таки відчують економію.

- Більша вірогідність, що відключення все-таки буде в нашій області, - каже заступник начальника інспекції. – Відключення світла, якщо буде, планується з 8:00 до 22:00 з метою зменшення населенням споживання електроенергії на 20% від доведених лімітів.

Але без світла одразу вся область не залишиться. Це будуть періодичні відключення у різний час для різних міст у Хмельницькій області.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS