Наслідки негоди

Всього вчора на Хмельниччині було знеструмлено більше трьох сотень міст, селищ та сіл.

У Хмельницькій області продовжують ліквідовувати наслідки негоди, яка панували вчора, 11 березня. Всього було знеструмлено 332 населені пункти, і, станом на 12.00 12 березня, за повідомленням відділу зв’язків із громадськістю «Хмельницькобленерго», залишалися відімкненими від електропостачання 83 населені пункти області.

«Найбільше знеструмлених населених пунктів залишилось у Хмельницькому, Старокостянтинівському та Красилівському районах, - повідомили енергетики. - Для ліквідації наслідків стихії задіяно 125 ремонтних бригад районів електромереж (більше 500 працівників та 160 одиниць техніки). Персонал працює в посиленому режимі аби якнайшвидше завершити ліквідацію наслідків стихії в усіх потерпілих населених пунктах краю».

Продовжують ліквідовувати наслідки й рятувальники.

«Силами оперативно-рятувальних підрозділів області були здійснені роботи із розчистки та розкрижування повалених дерев, що перекривали рух транспорту на автошляхах області та пошкодили об’єкти соціальної сфери. Крім того, бійцям ДСНС довелось демонтовувати аварійні конструкції рекламоносіїв, дахів та балконів будинків. Також рятувальники надавали допомогу населенню по відновленню дахів житлових будинків та об’єктів соціальної сфери: шкіл, садочків, клубів тощо, - повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій області. - Загалом до ліквідації наслідків негоди рятувальники залучались 29 разів, було задіяно 31 одиницю аварійно-рятувальної техніки та 118 чоловік особового складу».

Джерело: ye.ua

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS