Пожежа у хмельницькій школі

Сьогодні, 19 вересня, у Хмельницькому сталася пожежа у СЗОШ №1. Як розповідають у ДСНС області, загорілось два приміщення, що біля спортивного залу, площею 25 і 30 квадратних метрів. Ще до приїзду рятувальників, із навчального закладу евакуювали 482 осіб, з яких 395 дітей.

Директорка СЗОШ №1 Олена Броварська зазначила, що пожежу виявив охоронець, який побачив вогонь з вікон, перебуваючи на вулиці. Усіх дітей вивели з класів у парк Чекмана, що поблизу.

«На щастя, вся молодша школа, яка навчається у першу зміну, крім 4-го класу, була на вулиці. У спортивному залі і підсобках, де почалася пожежа, не було жодної дитини чи вчителя. Фізкультура якраз відбувалась на вулиці. Є припущення, що загоряння сталося через проводку електромережі. Епіцентр загоряння був у підсобці. Там зберігаються мати та м’ячі», - розповіла директорка.

За словами начальника міського відділу поліції Валерія Онісьєва, станом на 11.10 пожежу локалізували. Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 270 ККУ "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Санкція статі передбачає штраф, виправні роботи або обмеженням волі на строк до трьох років.

Пожежу гасили вісім спецмашин ДСНС

«Якщо пожежа сталася через людський фактор, то відповідатиме той, хто відповідальний за пожежну безпеку. Нам залишилось провести огляд місця події, вилучити усі предмети, які там знаходилися. Наразі причина пожежі невідома, ми будемо її встановлювати», - додав Валерій Онісьєв.

Загорання сталося близько 10 ранку

Як повідомила заступниця міського голови Галина Мельник, стан пожежної підготовки школи перевірявся перед початком навчального року.

Дим ішов з вікон школи

Рятувальники прибули на місце події, коли дітей вже евакуювали

Фото:km.dsns.gov.ua

 

Джерело: ye.ua

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS