На Хмельниччині переселенців звинуватили у тому, що ті не хочуть працювати (відео)

У селі Кам'янка Городоцького району, що на Хмельниччині, спалахнув конфлікт між переселенцями та місцевими. Жителі села обурені, що переселенці із Горлівки не хочуть працювати. Проте сім'я зі сходу переконує, що просить тільки безкоштовно допомогти відремонтувати житло. 

Про це йдеться у сюжеті журналіста проекту «На периметрі» (щобудня о 21:35 на телеканалі ZIK), повідомляє Славута NEWS.

Із окупованої бойовиками Горлівки сім'я переселенців переїхала на Хмельниччину. Люди розповідають, що у селі прийняли їх гостинно та допомогли влаштуватися. Секретар сільської ради каже, що окрім продуктів харчування, односельчани принесли новоприбулим і чимало побутових речей.

«Не в кожного в нас селі є такі речі, які мають переселенці. Їм віддали все найкраще, що кожен мав. І новий посуд, і рушники, і одяг», – розповідає секретар Кам'янської сільської ради Оксана Загайкевич.

Для переселенців знайшли і житло. Проте хата дуже стара та потребує значних коштів для капітального ремонту. Проте коли місцевий фермер запропонував новоприбулій сім'ї роботу у себе на господарстві, люди відмовились.

«Мати – вже старша жінка похилого віку, вона не може працювати. Але ще є троє молодих людей, які всі одночасно відмовилися працювати», – говорить жителька села Кам'янка Сніжана Дмитрина.

«Я хочу, щоб люди тільки допомогли стінку відбудувати і пічку поставити. Я більше нічого не прошу. Я не прошу великих грошей», – пояснює переселенка Олена Пєчнікова.

Проте видати навіть незначні кошти на ремонт будинку сільрада змоги немає. Фінансово допомогти не в змозі й односельчани, адже самі живуть бідно. Тому вони не розуміють, чому сім'я переселенців відмовляється від роботи у фермера.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медіа