Про нас

Навіть в невеликих містах інформаційне життя вирує на повну – корисною інформацією ми обмінюємось щодня. Місто Славута – не виняток, а тому проект СлавутаNEWS має на меті більше розповідати про життя у самому місті, писати ту інформацію, яка не з’явиться у всеукраїнських ЗМІ, але буде корисною і цікавою славутчанам.

СлавутаNEWS задумувався як проект, який не зможе повноцінно існувати без славутчан або тих осіб, в яких Славута живе у серці. Тому ми відкриті до співпраці з кожним – і зі звичайним робітником, і з чиновником.

СлавутаNEWS - це унікальний ресурс в інформаційному просторі Славути, який зміщує акценти зі звичного на оригінальне, зі скучного на цікаве, із непотрібного на корисне.

СлавутаNEWS – це проект про Славуту і її околиці, про її ритм, стиль, людей, які творять це місто і роблять його кращим.

СлавутаNEWS - це повністю незалежний проект. Ми не симпатизуємо окремим громадським організаціям чи політикам Славути. Ми намагаємось об"єктивно повідомляти Вас про новини.  Основне наше завдання - щоб Ви знали більше.

РЕКЛАМА на сайті та соціальних мережах за телефоном 0977 88 66 55.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS